KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Fotoetsning 16129186
nr 1612 9186
Mariana Ekner
(f. 1957), Sverige
Fotoetsning, "Lejonblick". Signerad, numrerad 4/125, daterad -91. Bildmått: 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 81x56 cm
Mariana Ekner, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:23:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor